Montesori osnovna škola

Radi po zvaničnom programu Ministarstva prosvete i nauke Republike Srbije primenjujući savremene montesori principe i metode usvajanja znanja.

Vesti iz škole

Princ Dzordz prvog dana u vrticu

Preuzeto sa sajta www.blic.rs

Montesori osnovna škola će prvi put organizovati Montesori Summer School za decu uzrasta od 5 do 10 godina u prostorijama škole. Učesnici kampa će imati priliku da uče engleski jezik, da se upoznaju sa upotrebom montesori materijala, a pored časova uživaće u ispunjenom svakodnevnom programu u trajanju od 08:30-16:30h u vidu raznih radionica

Poštovani roditelji,ukoliko želite da upoznate program rada i specifičnosti Montessori pedagogije,možete doći u našu školu svake srede u periodu od 16-17h na dan OTVORENIH VRATA.

Poštovani roditelji, draga deco želimo da vas obavestimo da nova školska 2015/2016 godina počinje 01.09.2015.godine u 8:00h. Srećan početak!